BACK
18 lipca 2016

SID Partnerem SAP Technology Forum

SAP Technology Forum 

7-8 września 2016 r., Gdańsk, Hotel Hilton Gdańsk

Zarejestruj się już dziś!

Zapraszamy Państwa na wydarzenie SAP Technology Forum podczas którego przedstawimy wiele innowacyjnych rozwiązań i pomysłów, które mogą zainspirować Państwa do wprowadzenia zmian w podejściu do IT. SID jest głównym partnerem merytorycznym spotkania.

Konferencja odbędzie się w dniach 7-8 września 2016 r. w Gdańsku w hotelu Hilton.

Transformacja cyfrowa to temat będący obecnie na szczycie listy priorytetów zarządów wielu firm. Aby skutecznie implementować założenia takiej transformacji niezbędne jest wsparcie technologiczne, będące niejako paliwem tych zmian.

To właśnie technologia będzie głównym tematem dwudniowej, bezpłatnej konferencji SAP Technology Forum, na którą już dziś chcielibyśmy Państwa zaprosić. Wspólnie z naszymi partnerami: firmami Lenovo, Intel oraz SID Group przygotowaliśmy atrakcyjną agendę, która pojawi się już wkrótce. Będzie ona wypełniona ciekawymi prelekcjami, przykładowymi prezentacjami wdrożeń naszych rozwiązań u klientów, inspiracyjnymi demonstracjami produktowymi, a także warsztatami hands-on.

Do wzięcia udziału w konferencji zapraszamy dyrektorów i kierowników IT, osoby odpowiedzialne za prowadzenie projektów i utrzymanie SAP, i wszystkie inne osoby, którym problematyka IT jest bliska sercu.

Serdecznie zapraszamy!