BACK
8 września 2015

SAP Technology Days – 6-7 października 2015

SAP Technology Days

6-7 października 2015 r., Łódź, Hotel DoubleTree by Hilton

Zarejestruj się już dziś!

Zapraszamy Państwa na wydarzenie SAP Technology Days podczas którego przedstawimy wiele innowacyjnych rozwiązań i pomysłów, które mogą zainspirować Państwa do wprowadzenia zmian w podejściu do IT. SID jest wyłącznym partnerem merytorycznym spotkania.

Konferencja odbędzie się w dniach 6-7 października października 2015 r. w Łodzi w hotelu DoubleTree by Hilton.

W pierwszej części spotkania będziecie mieli Państwo okazję zapoznać się z nowoczesną platformą in-memory SAP HANA, która zmienia dzisiejsze podejście do biznesu. Szczególny nacisk położymy na praktyczny aspekt wykorzystania SAP HANA, przedstawiając przykłady wdrożeń klientów SID.

Przedstawimy korzyści, jakie może nieść ze sobą migracja rozwiązania SAP ERP na SAP HANA. Pokażemy jak dzięki migracji SAP BW na SAP HANA Maspex usprawnił raportowanie oraz sprawozdawczość zarządczą. Sąd Apelacyjny we Wrocławiu zaprezentuje wykorzystanie analityki czasu rzeczywistego do generowania raportów wymaganych w sektorze publicznym. Polkomtel opowie jak można dzięki SAP HANA Live w całkowicie nowy sposób podejść do raportowania operacyjnego z SAP ERP.

W dalszej części konferencji, w podziale na 2 bloki tematyczne: biznesowy i technologiczny, zaprezentujemy Państwu inne nowoczesne rozwiązania SAP oraz obszary ich zastosowań. Poruszymy zagadnienia Big Data, Internet of Things, wizualizacji danych, tworzenia i zarządzania aplikacjami oraz interfejsem użytkownika. Nie zabraknie również prezentacji dostawców środowisk (serwerów i systemów operacyjnych), którzy spróbują Państwa przekonać, iż zbudowanie wydajnego i niezawodnego środowiska dla SAP HANA, jest znacznie tańsze niż mogłoby się wydawać.

SAP Technology Days to nie tylko prezentacje i wykłady, to również okazja do spotkań przy stolikach eksperckich, odwiedzenia przygotowanych showcas’ów we foyer hotelu oraz w ciężarówce ekspozycyjnej SAP Run Simple Truck, która w ramach swojego roadshow po całej Europie zawita do Polski specjalnie na SAP Technology Days!

Ważnym elementem konferencji będą także warsztaty hands-on organizowane drugiego dnia. Będą one unikalną okazją do samodzielnego zapoznania się z wybranymi narzędziami SAP, administrowaniem serwerem Lenovo, konfiguracją środowiska Linux.

Uatrakcyjnieniem części merytorycznej będzie wieczorne spotkanie w kinie „Wytwórnia” pierwszego dnia konferencji.

Zapraszamy Państwa na kolację i wieczór z kultową grupą U2. Hotelowe kino zamienimy w salę koncertową, a sceną na kinowym ekranie zawładną gwiazdorzy z Irlandii. Mamy nadzieję, że będzie to „Even Better Than The Real Thing” ;) i wspaniale zakończy ten „Beautiful Day”. A jeśli ktoś stwierdzi – „I Still Haven’t Found What I’m Looking For” w programie konferencji, to w czasie kolacji, w kinowym foyer, będzie mógł uzyskać dodatkowe informacje w nieformalnej atmosferze i rytmie muzyki U2.

Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową agendą Konferencji.

Do wzięcia udziału w konferencji zapraszamy dyrektorów i kierowników IT, osoby odpowiedzialne za prowadzenie projektów i utrzymanie SAP, i wszystkie inne osoby, którym problematyka IT jest bliska sercu.

Udział w konferencji jest bezpłatny. Warunkiem udziału w konferencji jest wysłanie formularza zgłoszeniowego i otrzymanie potwierdzenia przyjęcia zgłoszenia. Termin rejestracji upływa 1 października br. Prosimy o zgłaszanie maksymalnie 3 osób z jednej organizacji.

Serdecznie zapraszamy!