Sukces. Innowacje. Doświadczenie
Rozwijaj się z #SIDteam!

Dlaczego SID

Jesteśmy w ścisłej czołówce firm konsultingowych na polskim rynku. Specjalizujemy się w dostarczaniu kompleksowych rozwiązań informatycznych, usług integracyjnych oraz doradczych. Status globalnego Platynowego Partnera SAP gwarantuje współpracującym organizacjom najwyższą jakość świadczonych usług i pewność warunków współpracy. Dołączyliśmy do United VARs - elitarnego, międzynarodowego sojuszu, by na polskim rynku wyznaczać standardy, a także dzielić się unikalną, praktyczną wiedzą. 

#SIDteam to nie tylko praca. Atrakcyjne wynagrodzenie to dopiero początek. W zespole stawiamy na nowe technologie i nieszablonowe rozwiązania, więc pakiet benefitów jest dla nas równie ważny jak dla Ciebie elastyczność. Poczujesz nie tylko wiatr w żaglach, ale także wolność jaką daje możliwość pracy zdalnej. Chcesz zdobyć międzynarodowe certyfikaty oraz brać udział w ciekawych, wymagających projektach?

Przejrzyj nasze oferty pracy, wybierz interesujące stanowisko, a następnie zaaplikuj. Przeanalizujemy każde CV, ale zastrzegamy, że na spotkanie zaprosimy jedynie najlepszych.

SID U TOMORROW!

Wybierz obszar i znajdź interesujące Cię stanowisko.

Prywatna opieka medyczna
Karty sportowe
Strefy relaksu (playstation,minigolf, ping pong)
Spotkania integracyjno - sportowe
Biuro w centrum Warszawy
Zawsze świeże owoce
Pyszna kawa
Udział w programach certyfikacyjnych, uznawanych na całym świecie
Ciekawe projekty i dostęp do nowych technologii
Samodzielność i możliwość kreowania własnych rozwiązań

Zostaw nam swoje CV

Nie znalazłeś interesującej Cię oferty pracy? Nic straconego!

Wyślij otwartą aplikację wraz z klauzulą zezwalającą na przetwarzanie danych osobowych. Tylko wtedy dasz nam możliwość kontaktu, gdy pojawią się nowe stanowiska zgodne z Twoim profilem.

lub prześlij plik z profilu

Strona wykorzystuje pliki cookies. Używamy informacji zapisanych za ich pomocą i podobnych technologii w celach m.in. statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.
Więcej informacji > Ok