Senior Konsultant SAP CO

 

Wymagania:

SID Group:

SID Group obecny jest na polskim rynku od 2007 roku. Bierzemy udział w największych projektach wdrożeniowych systemu SAP w Polsce. Jesteśmy partnerem SAP, Huawei , IBM, SUSE i Oracle.

Przez ostatnie kilka lat udało nam się zdobyć i utrzymać pozycję lidera w świadczeniu kompleksowych usług informatycznych. Dysponując doświadczeniem, zasobami ludzkimi i metodyką oferujemy kompleksową obsługę informatyczną dla firm i instytucji ze wszystkich sektorów gospodarki. Tworzymy rozwiązania w oparciu o uznane, nowoczesne technologie.

Jako jedna z 9 firm na całym świecie uzyskliśmy status globalnego Platynowego Partnera SAP. Jest to potwierdzeniem w zakresie kompetencji i skuteczności w realizacji wdrożeń innowacyjnych technologii informatycznych w sektorze średnich i dużych przedsiębiorstw.

 

Oferujemy:

Szerokie możliwości rozwoju w zespole konsultantów z wieloletnim doświadczeniem.

Pracę w zgranym zespole, miłej i przyjaznej atmosferze. Udział w ciekawych  projektach dla renomowanych polskich firm. Podnoszenie kwalifikacji i dostęp do nowych technologii. Ubezpieczenie medyczne, karty sportowe MultiSport, komputer i telefon służbowy.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez SID Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, al. Jerozolimskie 65/79.”