Młodszy Konsultant SAP HCM:

Miejsce pracy: Warszawa

Zakres obowiązków:

– Aktywny udział w realizacji ciekawych projektów HR
– Bezpośrednia współpraca z Klientami na wszystkich etapach implementacji projektów
– Przygotowywanie dokumentacji projektowej
– Prowadzenie szkoleń

Od Kandydatów oczekujemy:
– Wykształcenia technicznego, ekonomicznego lub z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi
– Chęci rozwoju w zakresie wdrożeniowym narzędzi Zarządzania Kapitałem Ludzkim
– Zdolności analitycznego myślenia oraz rozwiązywania problemów
– Umiejętności pracy w zespole
– Umiejętności zarządzania własnym czasem pracy
– Dobrej znajomości języka angielskiego

Dodatkowym atutem będzie:
– Znajomość systemu SAP w zakresie modułu HCM
– Znajomości procesów związanych z zarządzaniem kapitałem ludzkim oraz wiedzy z zakresu prawa pracy

W zamian oferujemy:
– Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
– Możliwość nauki i rozwoju pod okiem doświadczonego zespołu konsultantów
– Jasno zdefiniowaną ścieżkę kariery i atrakcyjne możliwości rozwoju zawodowego
– Programy certyfikacyjne uznawane na całym świecie
– Udział w ciekawych projektach dla renomowanych firmlną
– Udział w ciekawych projektach dla renomowanych firm
– Pracę w zgranym zespole, miłej i przyjaznej atmosferze
– Dostęp do nowych technologii
– Prywatną opiekę medyczną, karty sportowe MultiSport, komputer i telefon służbowy

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres:
kariera@sidgroup.pl

SID Group:

SID Group obecny jest na polskim rynku od 2007 roku. Bierzemy udział w największych projektach wdrożeniowych systemu SAP w Polsce. Jesteśmy partnerem SAP, Huawei , IBM, SUSE i Oracle.

Przez ostatnie kilka lat udało nam się zdobyć i utrzymać pozycję lidera w świadczeniu kompleksowych usług informatycznych. Dysponując doświadczeniem, zasobami ludzkimi i metodyką oferujemy kompleksową obsługę informatyczną dla firm i instytucji ze wszystkich sektorów gospodarki. Tworzymy rozwiązania w oparciu o uznane, nowoczesne technologie.

Jako jedna z 9 firm na całym świecie uzyskliśmy status globalnego Platynowego Partnera SAP. Jest to potwierdzeniem w zakresie kompetencji i skuteczności w realizacji wdrożeń innowacyjnych technologii informatycznych w sektorze średnich i dużych przedsiębiorstw.

Oferujemy:

Szerokie możliwości rozwoju w obszarze SAP HCM w zespole konsultantów z wieloletnim doświadczeniem.

Pracę w zgranym zespole, miłej i przyjaznej atmosferze. Udział w ciekawych  projektach dla renomowanych polskich firm. Podnoszenie kwalifikacji i dostęp do nowych technologii. Ubezpieczenie medyczne, komputer i telefon służbowy.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez SID Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, al. Jerozolimskie 65/79.”